لزوم بازنگری در قانون انتخابات؛ شفافیت عملکرد نمایندگان در دستور کار مجلس باشد

لزوم بازنگری در قانون انتخابات؛ شفافیت عملکرد نمایندگان در دستور کار مجلس باشد

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم بازنگری در قانون انتخابات گفت: امیدوارم که مجلس مسیری را طی کند که منجر به شفافیت واقعی عملکرد نمایندگان مجلس و همچنین اصلاح قانون انتخابات شود.

عباس پاپی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، با اشاره به لزوم بازنگری در قانون انتخابات اظهارداشت: مقام معظم رهبری مهرماه سال95 سیاست‌های کلی انتخابات را ابلاغ کردند که ما در مجلس گذشته اصرار بر ورود مجلس به این موضوع را داشتیم که متأسفانه همراهی لازم صورت نگرفت.

وی افزود: امروز شاهد تصویب عجولانه برخی طرح‌ها هستیم که چندان کار فکری روی آن‌ها انجام‌نشده است. برای طرح شفافیت آرای نمایندگان نیز از همکاران خواستیم تا ورود کنند اما در این زمینه نیز همکاری خوبی شکل نگرفت.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم که مجلس مسیری را طی کند که منجر به شفافیت واقعی عملکرد نمایندگان مجلس و همچنین اصلاح قانون انتخابات شود.

پاپی زاده عنوان کرد: با توجه به این‌که در جریان برگزاری انتخابات اشکالات زیادی ازجمله اختلاف‌نظر بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت وجود دارد قانون انتخابات نیازمند اصلاحاتی جهت رفع این مشکلات است.

asaran

View more posts from this author