نماینده ولی فقیه در خوزستان: رزمایش کمک مومنانه در خوزستان تا دو ماه پس از اتمام کرونا ‌ادامه می‌یابد‌

نماینده ولی فقیه در خوزستان: رزمایش کمک مومنانه در خوزستان تا دو ماه پس از اتمام کرونا ‌ادامه می‌یابد‌

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان از ادامه طرح رزمایش مواسات مومنانه در دوره پسا کرونا خبر داد.

ه گزارش از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی‌فرد در حاشیه برگزاری مرحله نخست رزمایش مواسات مومنانه اظهار داشت: پس از فرمان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر تشکیل قرارگاه مواسات و رزمایش مومنانه و با همکاری سپاه استان خوزستان این طرح در استان خوزستان آغاز شد و بناست تا دو ماه پس از ماه مبارک رمضان و دوره پسا کرونا فعالیت خودشان را در کمک به نیازمندان ادامه دهند.

وی افزود: برآورد کردیم جامعه هدف این طرح بیش از یک میلیون نفر باشد، و حدود 500 هزار بسته تدارک دیده شود تا بین نیازمندان توزیع شوند.

 تدارک 31 هزار بسته غذایی در مرحله نخست رزمایش مواسات مومنانه

همچنین در حاشیه اجرای فاز نخست این رزمایش فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عنوان کرد: بنا به توصیه مقام معظم رهبری امروز رزمایش مواسات مومنانه آغاز شد تا کمکی به نیازمندان و فقرا در آغاز ماه مبارک رمضان صورت گیرد.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور افزود: این رزمایش در سراسر استان و با حضور همه نواحی مقاومت و پایگاه ها بیش از 31000 بسته غذایی تهیه شده که با همت مردم و خیرین انجام شده است و امیدواریم با حضور نهادها و حمایت مردم سازمان ها و نهادهای دولتی و خیرین عزیزی که بنا دارند در ماه مبارک رمضان نذورات انجام دهند همچنان تداوم یابد و همچون دفاع مقدس روحیه بخشش و همکاری و بین همدیگر زنده بماندتا فقر ریشه کن شود

asaran

View more posts from this author