فرمانده سپاه خوزستان در گفت‌وگو با تسنیم: پرتاب ماهواره نور محصول تفکر “ما می‌توانیم” است

فرمانده سپاه خوزستان در گفت‌وگو با تسنیم: پرتاب ماهواره نور محصول تفکر “ما می‌توانیم” است

گروه استان‌ها ـ فرمانده سپاه خوزستان با اشاره به موفقیت سپاه در ارسال ماهواره به فضا و قرارگرفتن این ماهواره در مدار زمین اظهار داشت: پرتاب این ماهواره خروجی تفکر “ما می‌توانیم” است که انقلاب به ما یاد داده است.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز با اشاره به موفقیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور به فضا اظهار داشت: پاسداران انقلاب اسلامی در سالروز تأسیس این نهاد انقلابی با موفقیت ایران را فضایی کردند.

وی افزود: این ماهواره یک اتفاق بسیار مهم و بااهمیت در حوزه تحولات کشور است و با توجه به کاربردهای وسیعی که این ماهواره برای کشور دارد، می‌تواند گام مهمی در تحقق چشم‌اندازهای انقلاب باشد.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان ادامه داد: این ماهواره با توجه به کاربردهای انسانی و دفاعی که دارد می‌تواند کمک شایانی به کشور و بسیاری از نیازهای کشور را در حوزه‌های مختلف تأمین کند.

وی بیان داشت: ماهواره نور محصول و خروجی تفکر “ما می‌توانیم” است. انقلاب اسلامی نشان داده می‌تواند بدون اتکا به ابرقدرت‌های پوشالی دنیا و تنها با اتکال به خدا به مرزهای علم دست پیدا کند.

شاهوار اضافه کرد: باید باور داشته باشیم که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و هر کجا به این باور اعتقاد داشتیم به پیشرفت رسیدیم.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان در پایان به مسئله کمک مؤمنانه سپاه به مردم آسیب‌دیده از بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: سپاه کنار مردم است و تا زمانی که این بیماری وجود دارد، سپاه در صحنه حضور خواهد داشت. طرح کمک‌های مؤمنانه در ماه رمضان به‌شکل هفتگی تداوم دارد.

asaran

View more posts from this author