سهولت در تردد خودر‌ها با همسازی سازی درب منهول‌ها

مدیر شهرداری منطقه یک اهواز گفت: همسان سازی اصولی درب منهول‌ها و دریچه‌های فاضلاب سطح معابر در این منطقه به منظور سهولت در تردد خودرو‌ها در حال انجام است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، یاسین کاوه پور مدیر شهرداری منطقه یک اهواز گفت: همسان سازی اصولی درب منهول‌ها و دریچه‌های فاضلاب سطح معابر این منطقه با تلاش عوامل حوزه خدمات شهری این منطقه در حال انجام است که با اجرای این عملیات و رفع نواقص اختلاف ارتفاع آن ها، تردد خودرو‌ها در سطح خیابان‌ها با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

او اظهار داشت: اختلاف ارتفاع دریچه‌های فاضلاب بدلیل اجرای عملیات سالیانه و دوره‌ای روکش آسفالت و یا تخریب آسفالت اطراف درب منهول‌ها در اثر تردد خودرو‌ها بوجود می‌آید و باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد می‌شود که به همین منظور جهت رفاه حال شهروندان با شناسایی، منطقه بندی و اولویت کاری در حوزه کاری نواحی خدمات شهری این منطقه تلاش برای همسطح سازی دریچه‌های منهول‌ها در حال اجرا است.

کاوه پور بیان داشت: باتوجه به ضرورت همسطح سازی و همسان سازی دریچه ها، هم ارتفاع نبودن مسیر تردد، فرسودگی حوضچه‌ها و همچنین مدفون ماندن درب منهول‌ها به زیر آسفالت از دلایل اصلی اجرای این عملیات به شمار می‌رود.

asaran

View more posts from this author