تولید یکهزار و ۵۰۰ ماسک در روز با کمک بانوان اندیمشکی

مدیر تعاونی باران جنوب اندیمشک گفت: تعداد تولید روزانه ماسک در تولیدی باران جنوب این شهرستان به یکهزار و ۵۰۰ عدد رسیده است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، زینب قربانی مدیر تعاونی باران جنوب اندیمشک با اشاره به تولید ماسک و فعالیت در جبهه سلامت گفت: تعداد تولید روزانه ماسک در تولیدی باران جنوب اندیمشک یکهزار و ۵۰۰ عدد رسیده است.

او تعداد تولید گان وکلاه وشلوار را در تعاونی باران جنوب و به صورت روزانه ۵۰۰ عدد دانست و افزود: به صورت روزانه؛ لباس یک تیکه ٤٠٠ عدد، کاور کفش ۵۰۰ جفت، آستین ۵۰۰ جفت در تولیدی باران جنوب اندیمشک تولید و در اختیار واحد‌های بهداشتی قرار می‌گیرد.

قربانی  ادامه داد: انواع ماسک سه لایه یکبار مصرف، ماسک پارچه‌ای قابل شستشو، کاور کفش، لباس یک تیکه، گان و کلاه وشلوار، آستین یکبار مصرف از جمله اقلامی است که هم زمان و با شیوع بیماری کرونا در این تولیدی تهیه و در اختیار اقشار مختلف اجتماعی قرار گرفته است.

مدیر تعاونی باران جنوب اندیمشک بیان داشت: تاکنون و پس از شیوع بیماری کرونا بیش از ٢٢ هزار هزار عدد ماسک، ٩ هزار لباس یک تیکه، گان وکلاه وشلوار١٢ هزار، کاور، کفش ٦هزار جفت، آستین ۴ هزارجفت از سوی این تعاونی تولید و توزیع شده است.

این مقام مسئول گفت: تعاونی باران جنوب ١٦ فرصت شغلی مستقیم در شهرستان اندیمشک ایجاد کرده است و تمام ماسک‌های تولید شده در این تولیدی رایگان توزیع و در اختیار شهروندان قرار گرفته اند و در این مدت تعداد ٧٠٠ عدد لباس یک تیکه، ١٠٠دست گان و کلاه وشلوار،۵۰۰ جفت کاور کفش به صورت رایگان در اختیار اقشار مختلف اجتماعی قرار گرفته است.

او افزود: هم جنین پس از شیوع بیماری کرونا ویروس تعداد ١٩ هزار  برش ماسک به برخی کار گاه‌های جهادی برای دوخت و توزیع رایگان اهدأ شد.

asaran

View more posts from this author