بازار دزفول| از بی‌خیالی کسبه تا سهل‌انگاری مسئولان + تصاویر

بازار دزفول| از بی‌خیالی کسبه تا سهل‌انگاری مسئولان + تصاویر

عرضه مواد غدایی و خوراکی به‌صورت روباز در فضا باز و خارج از یخچال، در حالی است که این روزها کرونایی در دزفول تدوام داشته و کسبه بازار دزفول نسبت به سلامت مردم بی‌خیال هستند، اینجا خیلی‌ها کرونا را شوخی می‌گیرند و خبری از پوشش پلاستیکی و دستکش نیست.

کرونا که این روزها جزو مهمی از گفت و شنودهای هر روز ‌ما شده و بدجوری خودش را در زندگی‌مان جا کرده با همه خطرهایی که دارد هنوز آن طور که باید جدی گرفته نمی‌شود، هنوز بسیاری از مردم آن قدرها به همه گیر بودن این ویروس منحوس اعتقاد ندارند یا تصور می‌کنند که از آسیب آن در امان هستند که نکات بهداشتی رعایت نکرده و همچنین اصناف هم  پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده و همه سفارش‌های علمی و پزشکی را پشت گوش اندخته‌اند.

در این باره در کنار مردم برخی از اصناف به‌ویژه تولیدکنندگان موادغذایی هم نکات بهداشتی را رعایت نکرده و با وجود انتشار مداوم اخبار ابتلا به ویروس جدید یا مرگ ‌و میر ناشی از آن هنوز رویه سابق خود را دارند خرمافروشان، کلوچه فروشان، فروشندگان آجیل و خکشبار، تنقلات و آبنبات، قصاب‌ها و حتی ادویه فروشی‌ها بی‌توجه به تاکیدهای مکرر هنوز از دستکش استفاده نکرده و مواد خوراکی را در فضای باز و بدون روپوش عرضه می‌کنند، مشتری هم که دست کمی از کسبه ندارند کمتر از دستکش استفاده می‌کند برخی هم با اعتقاد به نفس کامل بدون دستکش و ماسک راحت خرید می‌کنند.

اینجا بازارهای دزفول است و همه اقلام جلوی مغازه داخل کیسه و بدون روپوش عرضه می‌شود بازار شلوغ است و گرد و خاک با دود و دو هوا درهم آمیخته است.

به گزارش تسنیم کرونا همین نزدیکی است ویروسی که اهل رودربایستی نیست و با کسی شوخی ندارد؛ در ادامه تصاویری از عرضه مواد غذایی به صورت روباز، بی‌تفاوتی و بی‌خیالی کسبه و مردم را مشاهده می‌کنید.

asaran

View more posts from this author