مرحله نخست رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع ۵۰ هزار بسته غذایی در خوزستان آغاز شد

مرحله نخست رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع ۵۰ هزار بسته غذایی در خوزستان آغاز شد

همزمان با یازده استان کشور، مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه در خوزستان در قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با رمز یا امام حسن مجتبی با توزیع بیش از ۵۰ هزار بسته غذایی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، همزمان با یازده استان کشور، مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه در خوزستان در قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با رمز یا امام حسن مجتبی با توزیع بیش از 50 هزار بسته غذایی آغاز شد.

 در ابتدای این رزمایش، حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه اهواز ضمن تشکر از تلاش مسئولان اظهار داشت: این حضور همدلانه مردم در کمک به افرادی که از کرونا آسیب دیدند در دنیا بی بدیل است.

وی افزود: پس از فرمان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان شاهد تشکیل قرارگاه‌های مواسات و کمک مؤمنانه در کشور هستیم که باید این حرکت تا پایان مشکل کرونا ادامه یابد.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در ادامه رزمایش کمک مؤمنانه در اهواز اظهار داشت: مسئولان در سطح استان به شکل یکپارچه و در کنار هم در تلاش هستند تا این رزمایش حسنه به شکل درست عملیاتی شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه نخستین بسته معیشتی بین مردم توزیع شد اظهار داشت: این توزیع‌ها به صورت هفتگی توزیع خواهد شد. در این رزمایش مؤمنانه 300 هزار بسته غذایی که مشتمل برای مواد غذایی مورد نیاز خانواده‌ها است، بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا که شناسایی شدند توزیع می‌شود.

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان نیز ضمن تبریک پرتاب ماهواره به فضا توسط سپاه، اظهار داشت: در این رزمایش همه  مردم و مسئولان نماینده ولی فقیه، نهادها، بسیج کمک کردند.

وی افزود: در مرحله اول این رزمایش 50 هزار بسته معیشتی بین اقشاری که آسیب بیشتری از این شرایط دیده‌اند توزیع و در نظر داریم تا پایان ماه رمضان 300 هزار بسته بین خانواده‌های که از سوی گروهای مردمی و جهادی شناسایی شدند، توزیع کنیم.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) با کمک مردم و حمایت دستگاه‌های دولتی در نظر دارد به شکل هفتگی این توزیع بسته های غذایی را ادامه دهد.

انتهای پیام/341/ی

asaran

View more posts from this author