ابتلا ۸۳ نفر دیگر در خوزستان به ویروس کرونا

ابتلا ۸۳ نفر دیگر در خوزستان به ویروس کرونا/ تعداد جان باختگان به ۲۰۳ نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳ نفر دیگر در استان خوزستان به ویروس کرونا ابتلا شدند.

ابتلا ۸۳ نفر دیگر در خوزستان به ویروس کروناعلی احسان پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، در تشریح آخرین وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در استان خوزستان گفت: علیرغم هشدار‌ها و توصیه‌های بهداشتی، همچنان شاهد بی توجهی شهروندان و مشاهده تردد‌های غیر ضروری و رعایت نکردن نکات بهداشتی از سوی آن‌ها هستیم که همین امر سبب افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس طی روز‌های اخیر شده است.

او با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳ نفر دیگر در استان خوزستان به کرونا ویروس مبتلا شده اند، افزود:

اهواز با ثبت ۳۳ مورد جدید همچنان در صدر جدول است و پس از آن دزفول و دشت‌آزادگان با ۸ مورد، شوشتر، اندیمشک، خرمشهر، باوی و هفتکل هر کدام ۴ مورد، آبادان با ۳ مورد، باغملک، حمیدیه، ماهشهر و مسجدسلیمان هر کدام ۲ مورد، بهبهان، شوش و ایذه هر کدام با یک مورد جدید در رده‌های بعدی ثبت ابتلا به این ویروس قرار دارند.

احسان پور اظهار داشت: با احتساب این ۸۳ نفر تعداد کل مبتلایان استان به ۲ هزار ۴۴۰ نفر افزایش یافت و ۶ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند و تعداد قربانیان این ویروس در استان به ۲۰۳ نفر رسید.

asaran

View more posts from this author