۳۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در اهواز توزیع می‌شود

۳۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در اهواز توزیع می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره به تلاش جمعی مسئولان و به‌ویژه بنیاد مستضعفین و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در تدارک بسته‌های معیشتی اظهار داشت: ۳۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در خوزستان توزیع می‌شود.

به گزارش از اهواز، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امروز در جریان بازدید از قرارگاه استانی امام حسن مجتبی(ع) و رزمایش کمک مومنانه در اهواز اظهار داشت: این قرارگاه پس از فرمایش مقام معظم رهبری برای کمک به مردم مستضعف و خانواده‌های که در اثر شیوع کرونا و اقدامات کنترلی این بیماری آسیب اقتصادی دیدند شروع به فعالیت کرده است.

وی افزود: مسئولان در سطح استان به شکل یکپارچه و در کنار هم در تلاش هستند تا این رزمایش حسنه به شکل درست عملیاتی شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه نخستین بسته معیشتی بین مردم توزیع شد اظهار داشت: بسته دوم کمک‌های معیشتی برای خانواده‌های آسیب دیده از کرونا پنج شنبه 4 اردیبهشت ماه توزیع می‌شود.

وی گفت: در این رزمایش مومنانه 300 هزار بسته غذایی که مشتمل برای مواد غذایی مورد نیاز خانواده‌ها است، بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا که شناسایی شدند توزیع می شود.

شریعتی ادامه داد: این کمک های مومنانه تا زمانی که شرایط عادی شود و مردم به جریان عادی زندگی و کسب و کار برگردند، ادامه دارد.

وی با تشکر از دستگاه‌های که در این رزمایش شرکت داشتند اظهار داشت: مردم خوزستان از تلاش‌های مستمر بنیاد مستضعفین کشور و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در این رزمایش تشکر می‌کند. همچنین از پاسداران انقلاب اسلامی و نماینده ولی‌فقیه در استان که در ساماندهی این رزمایش تلاش داشتند تشکر می‌کنیم.

استاندار خوزستان در پایان اظهار داشت: باید تلاش کنیم پس از کنترل کرونا، تبعات اقتصادی و اجتماعی پسا کرونا را نیر مدیریت کنیم. پس از برتری بر کرونا باید همت کنیم تا قطار پیشرفت و توسعه کشور را شتاب بخشیده و در نهایت پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن تحویل دهیم.

asaran

View more posts from this author